banernew

"Mistrzowie Kodowania"

logo-mistrzowie-kodowaniaZapraszamy na szkolenie w ramach ogólnopolskiego, bezpłatnego programu edukacyjnego, podczas którego dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Polski uczą się programowania “MISTRZOWIE KODOWANIA”. Warsztaty dla nauczycieli odbędą się w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku.

.

„Mistrzowie Kodowania" to objęty patronatami Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwa Gospodarki oraz Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej program edukacyjny, który ma na celu popularyzację nauki programowania w polskich szkołach. Program prowadzony jest ze środków Samsung Electronics Polska w partnerstwie z Centrum Edukacji Obywatelskiej, Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów oraz Stowarzyszeniem „Rodzice w Edukacji”. Celem programu jest popularyzacja nauki programowania w polskich szkołach.

Rekrutacja do II edycji programu ruszyła 24 czerwca i potrwa do 10 września. Szczegółowe informacje: http://mistrzowiekodowania.pl/rejestracja-do-programu/

Informacja o programie