banernew

DROGOWSKAZ – wojewódzki konkurs poświęcony doradztwu edukacyjno-zawodowemu

Zapraszamy nauczycieli, szkolnych doradców zawodowych oraz koordynatorów wewnątrzszkolnych systemów doradztwa zawodowego wszystkich typów szkół i placówek województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w I Edycji Wojewódzkiego Konkursu DROGOWSKAZ.

Przedsięwzięcie zostało objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego.

Konkurs przeprowadzony zostanie w okresie od 1 stycznia do 7 kwietnia 2017 roku. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 21 kwietnia 2017 roku.

Celem wydarzenia jest ukazanie działań z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego, motywowanie do wprowadzania innowacyjnych metod oraz promowanie dobrych praktyk w zakresie orientacji zawodowej uczniów.

Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest opracowanie i przygotowanie prezentacji multimedialnej dotyczącej podejmowanych w szkole działań edukacyjno-zawodowych w ramach orientacji zawodowej.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Wszelkich informacji na temat Konkursu udzielają koordynatorzy:
Agata Rakoca-Grzybowska i Dariusz Jałoszyński telefonicznie: (0 -54) 2313342 wew. 11 lub pod adresem mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Regulamin konkursu

Załącznik 1

Załącznik 2

 

Komisja Konkursowa na podstawie Regulaminu Konkursu oceniła prace konkursowe i postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce:
Nina Cuske - Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy

II miejsce:
Małgorzata Bykowska – Miejski Zespół Szkół, Gimnazjum nr 1 w Radziejowie

III miejsce:
Anna Sterling-Mróz - Gimnazjum nr 4 w Grucznie

Wyróżnienia:
1. Kinga Mizak – Niepubliczne Przedszkole „Bajeczka” we Włocławku
2. Magda Barejka - Publiczne Gimnazjum im. Ziemi Chełmińskiej w Podwiesku
3. Marta Oleksiak – Zespół Szkół nr 4 we Włocławku

Gratulujemy