banernew

baner 2018

Zapraszamy uczniów klas VI i VII szkół podstawowych oraz gimnazjów do uczestnictwa w Wojewódzkim Konkursie Interdyscyplinarnym o Wielkich Polakach Św. s. Faustyna Kowalska – życie, misja Miłosierdzia Bożego i kult na tle historii Polski.

Konkurs obejmuje wiedzę z zakresu historii, wiedzy o społeczeństwie, religii i geografii. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody!

Pierwszy szkolny etap konkursu odbędzie się 7 grudnia 2017 roku, etap rejonowy 1 lutego 2018 roku zgodnie z obszarem działania komisji rejonowych, a etap wojewódzki 1 marca 2018 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu.
Głównym organizatorem konkursu jest Centrum Edukacji Młodzieży im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku, a współorganizatorami są: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Civitas Christiana, Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, Zgromadzenie św. Michała Archanioła, Fundacja Centrum Edukacji Młodzieży, Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu, Kujawsko- Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku, Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Toruniu.
Zachęcamy do udziału w tej wartościowej i ciekawej inicjatywie.

Regulamin konkursu

Wykaz literatury