pass1920

Podsumowanie etapu rejonowego Konkursu o Wielkich Polakach

169 lutego w naszym centrum odbyło się uroczyste podsumowanie etapu rejonowego VI edycji Wojewódzkiego Konkursu o Wielkich Polakach, którego tegoroczną bohaterką jest Św. s. Faustyna Kowalska – życie, misja Miłosierdzia Bożego i kult na tle historii Polski.

Więcej…
 

Matematykę można polubić! - konferencja

mmp18minJuż po raz drugi zorganizowaliśmy konferencję matematyczną, której przewodnie hasło brzmiało Matematykę można polubić.

Więcej…
 

Kujawsko-Pomorskie na targach BETT SHOW w Londynie

mini bett-uk-logoBETT Show to jedne z największych na świecie targów edukacyjno-technologicznych, skupiających 850 wiodących firm z branży technologii edukacyjnych, 103 nowe startupy edukacyjne i ponad 34.700 uczestników (reprezentujących 131 krajów). Odbywają się raz w roku w Londynie, od ponad 30 lat.
W tym roku, pod koniec stycznia w targach edukacyjnych uczestniczyły osoby, które w samorządzie województwa kujawsko-pomorskiego zajmują się edukacją i cyfryzacją, w tym nauczyciele konsultanci z KPCEN w Toruniu, Bydgoszczy i we Włocławku.

Więcej…
 

Szacunek w sieci

bezpintTworzymy kulturę szacunku w sieci to motyw przewodni Dnia Bezpiecznego Internetu.
W związku z tym wydarzeniem w naszym Centrum przygotowaliśmy otwarte zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży na temat zagrożeń w internecie, zasad bezpiecznego korzystania z sieci, wystawę multimedialną zbiorów bibliotecznych zatytułowaną Dobre obyczaje i kultura komunikacji w sieci, zestawienie bibliograficzne Tworzymy kulturę szacunku w sieci oraz netografię Serwisy społecznościowe a idea bezpiecznego internetu.

Więcej…
 

Zadawaliśmy pytania

pommazO potrzebie filozofii zarówno w edukacji, jak i szerzej w życiu codziennym mówiliśmy na kolejnym spotkaniu klubu dyskusyjnego Po lekcjach. Nowomiejska 15A.
Swoje doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie zaprezentowała Maria Mazurkiewicz – Kujawsko-Pomorski Wicekurator Oświaty.

Więcej…
 

Zapraszamy do „ARCHI-PRZYGÓD”

archiiNarodowe Centrum Kultury zaprasza do udziału w programie z zakresu edukacji architektonicznej.

Szczegóły

 

Najpiękniejsza ozdoba choinkowa

IMG 8600Zapraszamy do Biblioteki Pedagogicznej na wystawę pokonkursową Najpiękniejsza ozdoba choinkowa.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia»

Strona 14 z 25
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

 zskk

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka