pass1920

Dyskusja o roli tańca w edukacji

minnnklSpotkanie nauczycielskiego klubu dyskusyjnego Po lekcjach. Nowomiejska 15A stało się forum wymiany myśli na temat regionalnego folkloru oraz ważnej roli tradycji i obyczajów w edukacji. Maciej Mielczarski – kierownik Zespołu Pieśni i Tańca Kujawy, choreograf i instruktor tańca, podzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat tańca ludowego i narodowego, zainspirował także, uczestników spotkania, do ożywionej dyskusji.

Więcej…
 

Aktywizacja zawodowa uczniów z niepełnosprawnościami

miniiiiiii

Na temat procesu wspierania uczniów z niepełnosprawnościami w wyborze zawodu i kierunku dalszego kształcenia rozmawiali w naszym centrum dyrektorzy i specjaliści szkół i placówek opiekuńczo - wychowawczych z Włocławka, Lipna i Radziejowa.

Więcej…
 

Strażnicy historii

NadleświctwoW ramach współpracy z Nadleśnictwem Włocławek zapraszamy do udziału w akcji sadzenia drzew pn. Las upamiętniający Stulecie Odzyskania Niepodległości, która odbędzie się 20.04.2018 r.

Szczegóły w zakładce konkursy.

 

XIV Narodowy Dzień Życia

ndzlogomin

15 marca 2018r. w Wyższym Seminarium Duchownym we Włocławku odbyła się konferencja regionalna związana z XIV Narodowym Dniem Życia pod hasłem Dom i bezdomność.
Patronat honorowy nad przedsięwzięciem po raz kolejny przyjęli Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki oraz Biskup Włocławski Wiesław Alojzy Mering.

Więcej…
 

List Minister Edukacji Narodowej

Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska skierowała 16 lutego list do  Nauczycieli.
List

 

Jesteśmy w KaRo

k2Katalog Rozproszony Bibliotek Polskich KaRo to wyszukiwarka, która pozwala na dostęp do informacji o zasobach wielu polskich bibliotek. Ułatwia znalezienie interesujących pozycji księgarskich, czasopism lub opisów bibliograficznych. Stanowi uzupełnienie polskiego centralnego katalogu NUKAT. Dzięki KaRo publikacje z naszego katalogu będą lepiej widoczne w ogólnych wyszukiwarkach, a czytelnicy zainteresowani naszym regionem, będą mieli szybki dostęp do interesujących ich pozycji.
Zachęcamy do korzystania! KLIK

 

Wystawa "Matematyka w obiektywie" 

IMG 9180Zachęcamy do obejrzenia niezwykłej wystawy prac nagrodzonych w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym Matematyka w obiektywie ogłoszonym w tym roku już po raz ósmy przez Uniwersytet Szczeciński.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia»

Strona 13 z 25
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

 zskk

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka