banernew

O grach w sieci

memory

Nad tym, jak zachęcić uczniów do czytania, zastanawiali się nauczyciele bibliotekarze podczas kolejnego już spotkania w ramach sieci współpracy i samokształcenia AKADEMIA NAUCZYCIELI BIBLIOTEKARZY.

Więcej…
 

nweyear

 

Tradycje bożonarodzeniowe na Kujawach

minisemwigW niezwykłej atmosferze pełnej wzruszeń i refleksji uczestniczyliśmy w seminarium Tradycje bożonarodzeniowe na Kujawach.

Więcej…
 

Nowości w Bibliotece Pedagogicznej

sdsds

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wypożyczania nowo zakupionych publikacji. Wśród zbiorów znajdują się pozycje z zakresu literatury pięknej uhonorowane prestiżowymi nagrodami w Polsce i na świecie.

Więcej…
 

BiblioKod - koduj z Biblioteką Pedagogiczną!

sdads8 grudnia został zainaugurowany program „BiblioKod”, którego celem jest popularyzacja nauki kodowania wśród nauczycieli i uczniów.

Co będziemy robić?

Więcej…
 

Matematycznie w KPCEN!

ikonkammpEdukacja matematyczna to niezwykle ważna dziedzina wiedzy, dlatego promujemy nauczanie matematyki w przedszkolach i szkołach oraz inspirujemy nauczycieli do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań dydaktycznych. Matematykę można polubić - wszak królową nauk jest.

Więcej…
 

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

etuzminW środę 7 grudnia 2016 r. nasza placówka we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną we Włocławku zorganizowała dla uczniów klas III włocławskich gimnazjów festiwal umiejętności zawodowych.
Przedsięwzięcie zrealizowano w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych - nowej inicjatywy Komisji Europejskiej, której celem jest promocja kształcenia i szkolenia zawodowego.

Więcej…
 

Usłyszeć słowo i rozmawiać o słowie - spotkanie z Krystyną Czubówną

kc16We wtorek 22 listopada w naszym centrum gościliśmy Krystynę Czubównę, dziennikarkę, prezenterkę i doskonałą lektorkę, której głos należy do najbardziej rozpoznawalnych w Polsce.
Na spotkaniu prowadzonym przez Rafała Wojasińskiego - prozaika, dramatopisarza i wykładowcę można było wysłuchać fragmentów tekstów literackich w niepowtarzalnym wykonaniu Krystyny Czubówny

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 35
 

Organ prowadzący

herb

Samorząd Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

baner KPCEN Torun

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka