pass1920

Zatrzymane w kadrze

Nauczycieli języka polskiego zainteresowanych nowoczesną i oryginalną formą utrwalania swoich lekcji i innych edukacyjnych przedsięwzięć zapraszamy na warsztaty Zatrzymane w kadrze - sposób na film dokumentujący aktywności uczniów na lekcjach języka polskiego.

Termin:
19.02.2020 r., godz. 15.00-18.00

buttonnowy

Więcej…
 

Edukacja globalna w szkole

seminarium new20 lutego zapraszamy wszystkich nauczycieli na seminarium Edukacja globalna, podczas którego dowiedzą się, jak uświadamiać istnienie zjawisk i współzależności globalnych, jak rozwijać wiedzę i kompetencje kluczowe, aby uczniowie lepiej rozumieli świat i wyzwania dotyczące całej ludzkości.

Termin:
20.02.2020 r., godz. 11.00-14.00

buttonnowy

Więcej…
 

Coaching w doradztwie zawodowym

Zapraszamy wszystkich szkolnych doradców zawodowych oraz zainteresowanych nauczycieli do udziału w warsztatach Coaching w doradztwie zawodowym. W programie - narzędzia coachingu, praktyczne zastosowania elementów coachingu w pracy z uczniami oraz prezentacja dobrych praktyk. Wspólnie poszukamy inspiracji do prowadzenia zajęć w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego.

Termin:
22.02.2020 r, godz. 9.00-14.00

buttonnowy

 

Zobaczyć matematykę

min mat 2019

Wszystkich entuzjastów fotografii oraz miłośników matematyki zapraszamy do naszego Centrum na wystawę pokonkursową Matematyka w obiektywie. W Bibliotece Pedagogicznej oglądać można prace fotograficzne laureatów międzynarodowego konkursu fotograficznego odbywającego się w tym roku już po raz 10.

Więcej…
 

"Matematykę można polubić" po raz czwarty

min mat kon

Matematykę można polubić to tytuł IV edycji konferencji, która 22 listopada br. odbyła się w KPCEN we Włocławku. Głównym tematem wydarzenia było kreatywne podejścia do organizacji edukacji matematycznej dzieci i uczniów.

Więcej…
 

Seminarium bożonarodzeniowe 

minsemboSeminarium bożonarodzeniowe tradycyjnie organizowane w naszym Centrum z okazji zbliżających się świąt odbyło się 18 grudnia.

Więcej…
 

Festiwal Umiejętności Zawodowych

min festiwal 2019

Za nami IV edycja Festiwalu Umiejętności Zawodowych.  Wydarzenie odbyło się 10 grudnia 2019 roku.

Ideą festiwalu jak co roku było zaprezentowanie przez uczniów szkół techniczno-zawodowych umiejętności zawodowych, jakie nabywają w swoich szkołach. 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 26
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

 zskk

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka