pass1920

Efektywne zarządzanie organizacją

warsztat newWszystkich zainteresowanych dyrektorów szkół i placówek zapraszamy na warsztaty Efektywne zarządzanie organizacją, czyli jak mieć więcej czasu dla siebie i mniej stresu na co dzień.

Termin:
05.03.2020 r., godz. 10.00-14.00

buttonnowy

 

Szkolenie poprowadzi: Anna Jurewicz - trener kompetencji miękkich, certyfikowany Mistrz Praktyk NLP, certyfikowany trener FRIS. Od 2015 r. ekspert merytoryczny projektów ORE w zakresie kształtowania kompetencji kluczowych, przywództwa, innowacyjnych rozwiązań w edukacji.

 

Asy Internetu - II edycja

warsztat new

Zapraszamy nauczycieli różnych typów szkół i placówek oświatowych do udziału w bezpłatnych 10–godzinnych warsztatach Asy Internetu - zmieńmy lekcje o cyberbezpieczeństwie w przygodę. Każdy warsztat to dwa spotkania szkoleniowe.

Termin:
06.03.2020 r.,  godz. 12.00-17.00

buttonnowy

Więcej…
 

Zachować pamięć o ofiarach Holokaustu

miniiiholocW rocznicę wyzwolenia niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz- Birkenau Organizacja Narodów Zjednoczonych ustanowiła 27 stycznia Międzynarodowym Dniem Pamięci o Ofiarach Holokaustu.
KL Auschwitz- Birkenau stał się dla świata symbolem terroru, ludobójstwa i Szoah.

Więcej…
 

Kujawsko-Pomorski Festiwal Projektów Edukacyjnych – X edycja

festiwKujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu ogłasza jubileuszową X edycję konkursu na projekt edukacyjny. Festiwal pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty jest skierowany do uczniów VI–VIII klas szkół podstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego. 

Współorganizatorami festiwalu są: Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego – Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Toruniu.

Więcej…
 

Zobaczyć matematykę

min mat 2019

Wszystkich entuzjastów fotografii oraz miłośników matematyki zapraszamy do naszego Centrum na wystawę pokonkursową Matematyka w obiektywie. W Bibliotece Pedagogicznej oglądać można prace fotograficzne laureatów międzynarodowego konkursu fotograficznego odbywającego się w tym roku już po raz 10.

Więcej…
 

"Matematykę można polubić" po raz czwarty

min mat kon

Matematykę można polubić to tytuł IV edycji konferencji, która 22 listopada br. odbyła się w KPCEN we Włocławku. Głównym tematem wydarzenia było kreatywne podejścia do organizacji edukacji matematycznej dzieci i uczniów.

Więcej…
 

Seminarium bożonarodzeniowe 

minsemboSeminarium bożonarodzeniowe tradycyjnie organizowane w naszym Centrum z okazji zbliżających się świąt odbyło się 18 grudnia.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 26
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

 zskk

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka