banernew

„Przewrócę do góry nogami dotychczasową pracę samorządu uczniowskiego!" PDF Drukuj Email

Uprzejmie zapraszamy opiekunów samorządów uczniowskich na konsultację, która nosi tytuł „Przewrócę do góry nogami dotychczasową pracę samorządu uczniowskiego!".  Tytuł jest zaczerpnięty z ankiety ewaluacyjnej jednej z uczestniczek warsztatów zorganizowanych w KPCEN we Włocławku w roku 2012 przez Fundację Civis Polonus. Jesteśmy przekonani, że zaintryguje on Państwa i zachęci do udziału w spotkaniu,  którego głównym celem jest budowanie sieci współpracy i samokształcenia. 

.

Więcej…
 
Kierunki polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2013/2014 na etapie wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej PDF Drukuj Email

Zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej na konsultację zespołową: Kierunki polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2013/2014 na etapie wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej i sposoby ich realizacji. Zmiany w prawie oświatowym. Promocja oferty doskonalenia KPCEN we Włocławku.

 

.
Więcej…
 
Zebranie zamykające projekt "Nowa jakość kształcenia zawodowego w województwie kujawsko-pomorskim" PDF Drukuj Email

30.09.13r. w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku odbyło się zebranie zamykające trzyletni projekt pn „Nowa jakość kształcenia zawodowego w województwie kujawsko-pomorskim”.

 

 

.
Więcej…
 
Odwołana konsultacja zespołowa PDF Drukuj Email

Konsultacja zespołowa na temat: Konceptualizacja i organizacja ewaluacji wewnętrznej, która miała się odbyć 7 października 2013 r. w KPCEN we Włocławku zostaje odwołana z powodu choroby osoby prowadzącej.

.
 
Klucz do uczenia - II edycja PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy na konferencję inaugurującą projekt "Klucz do uczenia II edycja - Profesjonalny nauczyciel gwarancją jakości edukacji" czytaj .

.
 
Oferta szkoleniowa na czerwiec 2014 r. PDF Drukuj Email

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą doskonalenia zawodowego planowaną do realizacji w MARCU 2014 r. przez KPCEN oraz do skorzystania z naszych propozycji szkoleniowych

INFOCEN Czerwiec

.
 
Konkurs na najciekawszy zestaw ćwiczeń interaktywnych PDF Drukuj Email

Kujawsko – Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu zaprasza do udziału w wojewódzkim konkursie dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej na najciekawszy zestaw ćwiczeń interaktywnych do wybranego utworu Juliana Tuwima z wykorzystaniem tablicy interaktywnej przygotowany w oprogramowaniu SMART Notebook

Szczegółowe informacje:Czytaj

.
 
Kursy kwalifikacyjne w KPCEN PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

Jako akredytowana placówka doskonalenia nauczycieli pragniemy inspirować Państwa do wszechstronnego rozwoju zawodowego i poszukiwania nowych rozwiązań pedagogicznych, które przyniosą pozytywne efekty w nauczaniu. W tym celu nasza instytucja zmienia i poszerza swoją ofertę.

Opracowaliśmy formy szkoleniowe na nowy rok szkolny w innowacyjnej formule, która jest dostosowana do aktualnych potrzeb współczesnej szkoły. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych propozycji szkoleniowych.

.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia414243444546474849następnaostatnia»

Strona 47 z 49
 

Organ prowadzący

herb

Samorząd Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

baner KPCEN Torun

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka