pasek2019

Konferencja „Odkryj talent w swoim uczniu - przykłady dobrych praktyk”

PICT0167W Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku 24 czerwca odbyła się Konferencja „Odkryj talent w swoim uczniu-przykłady dobrych praktyk”. Przedsięwzięcie to zostało objęte honorowym patronatem przez Piotra Całbeckiego Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

.
Więcej…
 

"Mistrzowie Kodowania"

logo-mistrzowie-kodowaniaZapraszamy na szkolenie w ramach ogólnopolskiego, bezpłatnego programu edukacyjnego, podczas którego dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Polski uczą się programowania “MISTRZOWIE KODOWANIA”. Warsztaty dla nauczycieli odbędą się w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku.

.
Więcej…
 

"Edukacja w cyfrowym wymiarze" - już po raz trzeci

PICT0023W Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku 17 czerwca odbyła się III konferencja z cyklu „Edukacja w cyfrowym wymiarze”.

.
Więcej…
 

Podręczniki i materiały edukacyjne - zmiany planowane od roku szkolnego 2014/2015 
- wojewódzka konferencja dla dyrektorów szkół podstawowych

 1 przy notatceWojewódzka konferencja Podręczniki i materiały edukacyjne – zmiany planowane od roku szkolnego 2014/2015, którą zorganizowały Kujawsko-Pomorskie Centra Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, Toruniu i Włocławku, odbyła się 9 czerwca 2014 r. w Toruniu, w Copernicus Toruń Hotel.

.
Więcej…
 

Festiwal Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych rozstrzygnięty!

P119038213 czerwca w Muzeum Etnograficznym im. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu odbyła się gala wręczenia nagród Laureatom IV edycji Kujawsko-Pomorskiego Festiwalu Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych.

.
Więcej…
 

Podsumowanie Konkursu Poetyckiego w Śmiłowicach

W środę, 11czerwca w Szkole Podstawowej w Śmiłowicach uroczyście rozstrzygnięto VIII edycję Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego im. Leona Stankiewicza.

.
Więcej…
 

Konferencja "Edukacja w cyfrowym wymiarze"

Zapraszamy na III edycję konferencji z cyklu „Edukacja w cyfrowym wymiarze”, która odbędzie się 17 czerwca 2014 r. o godz. 10.00 w KPCEN we Włocławku, ul. Nowomiejska 15 A.

Tematyka wykładów dotyczy m.in.: zagadnień bezpieczeństwa w sieci, umiejętności korzystania z cyfrowego środowiska w procesie edukacyjnym oraz wykorzystania konkretnych narzędzi i zasobów ogólnopolskich programów edukacyjnych.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość doskonalenia umiejętności cyfrowych ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania nowoczesnych technologii informacyjnych podczas zajęć dydaktycznych na wszystkich etapach edukacyjnych.

Program

.
 

V Literacki Konkurs Języka Niemieckiego „Na Zachód od Odry ”

PICT00276 czerwca, już po raz piąty w naszej placówce, odbył się literacki konkurs języka niemieckiego „Na Zachód od Odry”. 
Celem konkursu było zainteresowanie literaturą i kulturą naszych zachodnich sąsiadów oraz propagowanie języka niemieckiego pod hasłem „Literatura łączy narody”. 

.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia4142następnaostatnia»

Strona 41 z 42
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka