pasek2019

Dlaczego warto uczyć się języka norweskiego?

Zapraszamy nauczycieli do udziału w seminarium Dlaczego warto uczyć się języka norweskiego? zorganizowanego w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych. Spotkanie odbędzie się 26 września 2014 r. o godzinie 15.00 w siedzibie KPCEN.

W programie prezentacja o Norwegii, krótka lekcja wymowy języka norweskiego oraz dyskusja na temat perspektyw zawodowych związanych z językiem norweskim.

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia drogą elektroniczną (imię i nazwisko, nazwa szkoły, w tytule e-maila: norweski)
na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 24.09.2014 r.

Serdecznie zapraszamy!

.
 

Audiobook na Narodowe Czytanie

audiobookiDziękujemy wszystkim czytelnikom, którzy tak spontanicznie i życzliwie odpowiedzieli na nasze zaproszenie i czytali z nami fragmenty „Pana Wołodyjowskiego” Henryka Sienkiewicza w ramach akcji Narodowe Czytanie.

Zapraszamy do współpracy przy okazji innych realizowanych projektów i przedsięwzięć.

Audiobook do odsłuchania

Galeria zdjęć

.
 

Rozpoczynamy rok szkolny 2014/2015

szanowni panstwo

          Minęły wakacje, nadszedł kolejny rok szkolny, nowe zadania, wyzwania, doświadczenia, a przede wszystkim ogromna ciekawość tego co przed nami.

          U progu nowego roku szkolnego 2014/2015, Roku Szkoły Zawodowców, życzymy wytrwałości w dążeniu do osiągania zamierzonych celów oraz pogłębianie swojej wiedzy, wzajemnej życzliwości, zaufania, szkoły przyjaznej i ciepłej, w której nauka i praca jest przyjemnością.

podpis

 

 

Dyrektor
KPCEN Włocławek

 

.
 

Narodowe Czytanie z Biblioteką Pedagogiczną

trylogiaZapraszamy do wspólnego czytania "Trylogii" Henryka Sienkiewicza w ramach Narodowego Czytania, któremu patronuje Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Biblioteka Pedagogiczna KPCEN w ramach akcji proponuje stworzenie audiobooka, którego współtwórcami będą czytelnicy biblioteki oraz pracownicy naszej placówki.

Osoby zainteresowane udziałem w akcji zapraszamy codziennie do wypożyczalni w godz. 10.00 – 18.00. Czytać będziemy fragmenty "Pana Wołodyjowskiego". Uroczyste odsłuchanie audiobooka nastąpi 6 września w Bibliotece Pedagogicznej KPCEN.

Zapraszamy również do oglądania naszej ekspozycji zbiorów, znajdującej się w bibliotece, zapoznania się z zestawieniem bibliograficznym oraz do odwiedzenia wirtualnej wystawy.

Czytelnicy biblioteki, którzy przyniosą egzemplarz "Trylogii" Henryka Sienkiewicza, mają możliwość uzyskania stempla upamiętniającego akcję NARODOWE CZYTANIE.

DSC 0039

.
 

Wizyta studyjna

Zapraszamy do udziału w wyjeździe studyjnym

„Organizacja i zarządzanie oświatą zawodową

we Włoszech i Austrii”

.
Więcej…
 

Innowacyjnie w ofercie na rok szkolny 2014/15

Beztytułu26 sierpnia po raz pierwszy przedstawiony został Informator o formach doskonalenia nauczycieli w roku szkolnym 2014/15.

Ofertę placówki na bieżący rok szkolny zaprezentowała Dyrektor KPCEN we Włocławku, Grażyna Troszyńska podczas corocznej narady z dyrektorami szkół i placówek woj. kujawsko-pomorskiego zorganizowanej przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

.
Więcej…
 

Coaching i tutoring - w stronę nowoczesnej pracy dydaktycznej...

Nauczyciele języków obcych

Szanowni Państwo, zachęcamy do udziału w projekcie Coaching i tutoring - w stronę nowoczesnej pracy dydaktycznej prowadzonego przez Departament Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.

Skierowany jest on do nauczycieli języków obcych szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. W projekcie przewidziane są różne formy doskonalenia warsztatu pracy nauczyciela. Wpłynie to na podniesienie jakości nauczania, a zastosowane nowatorskie rozwiązania metodyczne uatrakcyjnią Państwa pracę.

Wypełniony Formularz zgłoszeniowy należy przesłać w wersji elektronicznej na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w możliwie krótkim terminie do 8 września br. Szybkie przesłanie Formularza zgłoszeniowego ułatwi sprawną organizację szkoleń z uwzględnieniem 4 miast i podziałem na grupy. Formularz w wersji papierowej musi zostać podpisany przez uczestnika, natomiast „Część A Formularza" wypełnia Dyrektor szkoły potwierdzając fakt zatrudnienia. Wersję papierową należy przesłać najpóźniej do 10 września na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego Departament Edukacji i Sportu
ul. Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, p. 62B
z dopiskiem „Coaching i tutoring"

Wszystkie formy kształcenia są bezpłatne dla zakwalifikowanych uczestników!
Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie w projekcie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje podane zostały w załącznikach.

.
 

KPCEN we Włocławku już wkrótce zostanie wyposażony w nowoczesne pracownie dydaktyczne!

Uczniowie i nauczyciele będą mogli korzystać z zakupionych w ramach projektu „e-Usługi – e-Organizacja - pakiet rozwiązań informatycznych dla jednostek organizacyjnych województwa kujawsko-pomorskiego” realizowanego przez Urząd Marszałkowski w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego nowoczesnych mobilnych pracowni dydaktycznych do nauczania przedmiotów przyrodniczych.

.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia31323334353637383940następnaostatnia»

Strona 40 z 42
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka