pasek2019

Nowa matura z matematyki

IMG 2814Nauczyciele matematyki ze szkół ponadgimnazjalnych województwa kujawsko-pomorskiego byli uczestnikami konferencji współorganizowanej przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku „Egzamin maturalny z matematyki od roku szkolnego 2014/2015”, która odbyła się 5 listopada 2014 roku w Centrum Kultury Browar B we Włocławku.

Więcej…
 

Matura 2015 z matematyki

1Zapraszamy nauczycieli matematyki szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konferencji, która odbędzie się w 5 listopada 2014r. o godz. 14.00 w Centrum Kultury Browar B we Włocławku.

W programie konferencji przewidziano między innymi wykład na temat: "W jaki sposób nowa formuła egzaminu maturalnego z matematyki realizuje cele kształcenia matematycznego?".

.
Więcej…
 

Uroczyste przekazanie pracowni dydaktycznych

IMG 2658W naszej placówce 30 października 2014 r. odbyło się uroczyste przekazanie pracowni dydaktycznych przez Piotra Całbeckiego Marszałka Województwa  Kujawsko – Pomorskiego.
Uroczystość uświetnili swoją obecnością posłowie na sejm: Domicela Kopaczewska, Marek Wojtkowski i Łukasz Zbonikowski, a  także Sławomir Kopyść – członek Zarządu Województwa i Ryszard Rumiński Dyrektor Departamentu Informatyzacji Urzędu Marszałkowskiego.

.
Więcej…
 

Rok Szkoły Zawodowców

kpz2

28 października odbyła się konferencja promująca kształcenie zawodowe pt. Dobre kształcenie zawodowe szansą na dobrą pracę- Wojewódzka Inauguracja „Roku Szkoły Zawodowców” w Zespole Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie.

Więcej…
 

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko”

i.k-tPogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy, że w poniedziałek 20 października 2014 r. odeszła od nas nagle nasza Koleżanka, wieloletni, oddany pracownik, kierownik  Pracowni Zarządzania, Diagnozy i Wychowania  Izabela Kaszubska-Tomaszewska.

Tak trudno uwierzyć w to, że już się nie zobaczymy.

Z Mężem, Rodziną i Najbliższymi łączą się w bólu
Dyrekcja i pracownicy KPCEN we Włocławku.

.
Więcej…
 

Zachwycający Innsbruck!

1W ostatnim dniu wizyty studyjnej 09.10.14r. zapoznano się z organizacją oświaty zawodowej w austriackiej części Tyrolu.

.
Więcej…
 

Inspirujące Brixen!

8W dniach 7-8 października br. uczestnicy wizyty studyjnej przebywali w Brixen. Wizytowano Krajową Szkołę Zawodową „Tschuggmall” kształcącą w zawodach rzemieślniczych i przemysłowych oraz Krajową Szkołę Zawodową „Emma Hellenstainer” przygotowującą do pracy w takich zawodach jak: kucharz, piekarz, cukiernik, barman, kelner.

.
Więcej…
 

Doskonalimy się w Bolzano!

IMG 0257W dniach 4-11 października br. grupa nauczycieli konsultantów oraz dyrektorów szkół zawodowych województwa kujawsko-pomorskiego przebywa z wizytą studyjną we Włoszech i Austrii.

Tematem przewodnim przedsięwzięcia jest organizacja i zarządzanie oświatą zawodową.

.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia31323334353637383940następnaostatnia»

Strona 38 z 42
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka