pasek2019

Dlaczego warto się uczyć?

Debata 10.12 20Pod takim hasłem 10 grudnia br. odbyło się podsumowanie cyklu debat oświatowych, w których udział wzięli dyrektorzy i przedstawiciele rad rodziców gimnazjów oraz przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego z powiatów: aleksandrowskiego, lipnowskiego, radziejowskiego, rypińskiego i włocławskiego. Organizatorem spotkania było Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku we współpracy z Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Więcej…
 

Grywalizacja - uczymy za pomocą gier!

memoryBiblioteka Pedagogiczna Kujawsko Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku zaprasza nauczycieli wraz z uczniami na lekcję biblioteczną Mniejszości narodowe i etniczne we Włocławku z wykorzystaniem nowoczesnej metody pracy - grywalizacji.

Więcej…
 

III edycja Wojewódzkiego Konkursu dla gimnazjalistów

wpZapraszamy uczniów gimnazjów województwa kujawsko - pomorskiego do udziału w III edycji Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego Wiedzy o Wielkich Polakach p.n. Błogosławiony Stefan Wincenty Frelichowski na tle historii Kościoła i skautingu w Polsce w latach 1913 – 1945.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej CEM w Górsku www.gorsk.org.pl .

.
Więcej…
 

Nowa matura z matematyki

IMG 2814Nauczyciele matematyki ze szkół ponadgimnazjalnych województwa kujawsko-pomorskiego byli uczestnikami konferencji współorganizowanej przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku „Egzamin maturalny z matematyki od roku szkolnego 2014/2015”, która odbyła się 5 listopada 2014 roku w Centrum Kultury Browar B we Włocławku.

Więcej…
 

Matura 2015 z matematyki

1Zapraszamy nauczycieli matematyki szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konferencji, która odbędzie się w 5 listopada 2014r. o godz. 14.00 w Centrum Kultury Browar B we Włocławku.

W programie konferencji przewidziano między innymi wykład na temat: "W jaki sposób nowa formuła egzaminu maturalnego z matematyki realizuje cele kształcenia matematycznego?".

.
Więcej…
 

Uroczyste przekazanie pracowni dydaktycznych

IMG 2658W naszej placówce 30 października 2014 r. odbyło się uroczyste przekazanie pracowni dydaktycznych przez Piotra Całbeckiego Marszałka Województwa  Kujawsko – Pomorskiego.
Uroczystość uświetnili swoją obecnością posłowie na sejm: Domicela Kopaczewska, Marek Wojtkowski i Łukasz Zbonikowski, a  także Sławomir Kopyść – członek Zarządu Województwa i Ryszard Rumiński Dyrektor Departamentu Informatyzacji Urzędu Marszałkowskiego.

.
Więcej…
 

Rok Szkoły Zawodowców

kpz2

28 października odbyła się konferencja promująca kształcenie zawodowe pt. Dobre kształcenie zawodowe szansą na dobrą pracę- Wojewódzka Inauguracja „Roku Szkoły Zawodowców” w Zespole Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie.

Więcej…
 

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko”

i.k-tPogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy, że w poniedziałek 20 października 2014 r. odeszła od nas nagle nasza Koleżanka, wieloletni, oddany pracownik, kierownik  Pracowni Zarządzania, Diagnozy i Wychowania  Izabela Kaszubska-Tomaszewska.

Tak trudno uwierzyć w to, że już się nie zobaczymy.

Z Mężem, Rodziną i Najbliższymi łączą się w bólu
Dyrekcja i pracownicy KPCEN we Włocławku.

.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia31323334353637383940następnaostatnia»

Strona 37 z 41
 

Organ prowadzący

herb

Samorząd Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka