pasek2019

Zawodowcy na "piątkę"

miniwizyta22.02.2015 r. grupa 44 nauczycieli województwa kujawsko-pomorskiego udała się z wizytą studyjną do Niemiec i Francji.

Więcej…
 

W czasie ferii uczniowie uczestniczyli w lekcjach otwartych

miniuczniW okresie ferii zimowych w naszej placówce prowadzone były zajęcia dla uczniów wszystkich typów szkół. Zajęcia odbywały się w przyrodniczo-matematycznej pracowni dydaktycznej z wykorzystaniem czujników pomiarowych, a biblioteka pedagogiczna oferowała lekcje interaktywne oraz zabawy z wykorzystaniem grywalizacji, która ostatnio staje się „gorącym trendem” w edukacji.

Więcej…
 

Nauczyciele doskonalili się czasie ferii

mininauczW okresie ferii zimowych zorganizowaiśmy cykl warsztatów zatytułowanych Egzaminy w pigułce. Program warsztatów przewidywał m.in. przedstawienie formy i organizacji egzaminów zewnętrznych na II i IV etapie edukacyjnym oraz omówienie różnych typów zadań sprawdzających wymagania wynikające z podstawy programowej dla II i IV etapu edukacyjnego.

Więcej…
 

21 lutego - Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

sfW związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do lektury niezwykle ciekawych książek znajdujących się w wypożyczalni i czytelni Biblioteki Pedagogicznej KPCEN we Włocławku.

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego obchodzony jest od piętnastu lat. Został proklamowany na 30. Sesji Konferencji Generalnej UNESCO 17 listopada 1999 roku dla podkreślenia bogactwa różnorodności językowej świata i promocji wielojęzyczności, a także w celu zwrócenia uwagi na liczbę języków zagrożonych i ginących, do których zalicza się 43 procent wszystkich aktualnie używanych.

Więcej…
 

Etap rejonowy konkursu o Wielkich Polakach za nami!

642Błogosławiony Stefan Wincenty Frelichowski na tle historii Kościoła i skautingu w Polsce w latach 1913-1945 to temat tegorocznej - III już edycji Wojewódzkiego interdyscyplinarnego Konkursu Wiedzy o Wielkich Polakach.

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku jest współorganizatorem konkursu. Tegoroczny konkurs jest już trzecią edycją olimpiady, której głównym organizatorem jest ks. dr Paweł Nowogórski, dyrektor Centrum Edukacji Młodzieży im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku.

Więcej…
 

Razem tworzymy lepszy Internet

bezint

Biblioteka Pedagogiczna w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Razem tworzymy lepszy Internet” zaprasza do skorzystania z naszej specjalnej oferty od 10.02.15 r. do 28.02.15 r.

Zapisy przyjmujemy pod nr telefonu: 54-231-33-42 wew. 33

W ofercie:

Więcej…
 

Przystanek Czytanie

logo przystanekBiblioteka Pedagogiczna Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku wraz z Serwisem Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna SBP zaprasza do uczestnictwa w ogólnopolskiej sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy bibliotek szkolnych. 

Więcej…
 

Zajęcia otwarte w pracowni dydaktycznej

miniaRozpoczęliśmy cykl zajęć z wykorzystywaniem nowoczesnych technologii informacyjnych, które kontynuowane będą w czasie ferii zimowych.

Na zajęciach gościli w naszej placówce gimnazjaliści z Zespołu Szkół nr 3 we Włocławki oraz Zespołu Szkół Specjalnych nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim.

Zajęcia prowadzone były w pracowni dydaktycznej z wykorzystaniem czujników pomiarowych oraz w bibliotece.

 
«pierwszapoprzednia31323334353637383940następnaostatnia»

Strona 35 z 41
 

Organ prowadzący

herb

Samorząd Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka