pasek2019

Debata oświatowa Dlaczego warto się uczyć?

mini117 marca 2015 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu odbyła się debata oświatowa poświęcona podnoszeniu efektów kształcenia w szkołach podstawowych powiatu włocławskiego.

Więcej…
 

Dzień Edukacji Zawodowej

mini16 marca w naszej placówce odbyło się seminarium, w którym udział wzięli dyrektorzy szkół zawodowych i przedstawiciele organów prowadzących szkoły.

Więcej…
 

Braliśmy udział w Akademii Rodziców

akadmini11 marca 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku odbyło się spotkanie inauguracyjne Akademii Rodziców pt. Jak odkrywać i rozwijać talenty naszych dzieci.

Więcej…
 

Nauczanie języków obcych w Austrii i Szwajcarii
- relacja z wizyty studyjnej

minituraW dniach 8-13.03.2015 r. grupa 40 nauczycieli języków obcych z województwa kujawsko-pomorskiego brała udział w zagranicznym wyjeździe studyjnym do Austrii i Szwajcarii.

Więcej…
 

Nagroda dla Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego
nagrodaW imieniu Piotra Całbeckiego, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, 05.03.2015 r. Grażyna Troszyńska, Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku odebrała z rąk Ilony Antoniszyn - Klik, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Gospodarki, nagrodę dla Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji kształcenia zawodowego na terenie województwa, efektywną współpracę z samorządami, pracodawcami oraz szkołami ponadgimnazjalnymi na rzecz dopasowania oferty kształcenia dla potrzeb regionu.

Więcej…
 

Dzień Edukacji Zawodowej

jajoZapraszamy na seminarium realizowane w ramach Dnia Edukacji Zawodowej, które odbędzie się 16 marca 2015 r. o godz. 12.00 w siedzibie naszej placówki.

Więcej…
 

KPCEN w Ośrodku Rozwoju Edukacji

ore logo

W dniach 2-4 marca 2015 r. odbyło się w Warszawie Ogólnopolskie Spotkanie Konsultacyjne dotyczące wspierania szkół i placówek oświatowych w kontekście zmian, które zaczną obowiązywać od stycznia 2016 r. Organizatorem konsultacji był Ośrodek Rozwoju Edukacji. Podczas modułu dotyczącego prezentacji dobrych praktyk doświadczenia Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku przedstawiła Pani Dyrektor Grażyna Troszyńska.

Więcej…
 

Drodzy Czytelnicy Biblioteki Pedagogicznej KPCEN!

libraZ okazji zbliżającego się Światowego Tygodnia E-książki Zespół IBUK LIBRA przygotował dla swoich użytkowników prezent. Co miesiąc (począwszy od marca br.), na stronie głównej IBUKA Libry ukaże się  jedna z książkowych nowości Domu Wydawniczego PWN lub Wydawnictwa Naukowego PWN. Czytelnicy będą mieli możliwość zapoznania się z Książką Miesiąca przez 30 dni. Czas na jej przeczytanie będzie odmierzał specjalny zegar. Wśród gorących tytułów nie zabraknie beletrystyki, literatury faktu czy publikacji popularnonaukowych.
Zapraszamy do korzystania z czytelni IBUK LIBRA - www.libra.ibuk.pl

 
«pierwszapoprzednia31323334353637383940następnaostatnia»

Strona 34 z 41
 

Organ prowadzący

herb

Samorząd Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka