banernew

Gala Wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Wiedzy
o Wielkich Polakach

wielcyp19 marca 2015 r. w Centrum Edukacji Młodzieży im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku odbyła się gala III edycji Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach. Tegoroczna edycja poświęcona była życiu i przesłaniu błogosławionego ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego na tle historii Kościoła i skautingu w Polsce w latach 1913-1945.

Więcej…
 

Wirtualny Dzień Odkrywania Talentów

wdotminiW związku z obchodzonym 21 marca Dniem Odkrywania Talentów prezentujemy osiągnięcia szkół i placówek w dziedzinie rozwijania i odkrywania uzdolnień uczniów oraz osiągane przez nich sukcesy. Mamy nadzieję, że zamieszczone przykłady dobrych praktyk będą dla Państwa inspiracją do podejmowania działań w tym zakresie.

Wirtualna wystawa literatury dotyczącej tej tematyki w naszej bibliotece.

 

Debata oświatowa Dlaczego warto się uczyć?

mini117 marca 2015 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu odbyła się debata oświatowa poświęcona podnoszeniu efektów kształcenia w szkołach podstawowych powiatu włocławskiego.

Więcej…
 

Dzień Edukacji Zawodowej

mini16 marca w naszej placówce odbyło się seminarium, w którym udział wzięli dyrektorzy szkół zawodowych i przedstawiciele organów prowadzących szkoły.

Więcej…
 

Braliśmy udział w Akademii Rodziców

akadmini11 marca 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku odbyło się spotkanie inauguracyjne Akademii Rodziców pt. Jak odkrywać i rozwijać talenty naszych dzieci.

Więcej…
 

Nauczanie języków obcych w Austrii i Szwajcarii
- relacja z wizyty studyjnej

minituraW dniach 8-13.03.2015 r. grupa 40 nauczycieli języków obcych z województwa kujawsko-pomorskiego brała udział w zagranicznym wyjeździe studyjnym do Austrii i Szwajcarii.

Więcej…
 

Nagroda dla Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego
nagrodaW imieniu Piotra Całbeckiego, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, 05.03.2015 r. Grażyna Troszyńska, Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku odebrała z rąk Ilony Antoniszyn - Klik, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Gospodarki, nagrodę dla Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego za szczególne osiągnięcia w promowaniu i realizacji kształcenia zawodowego na terenie województwa, efektywną współpracę z samorządami, pracodawcami oraz szkołami ponadgimnazjalnymi na rzecz dopasowania oferty kształcenia dla potrzeb regionu.

Więcej…
 

Dzień Edukacji Zawodowej

jajoZapraszamy na seminarium realizowane w ramach Dnia Edukacji Zawodowej, które odbędzie się 16 marca 2015 r. o godz. 12.00 w siedzibie naszej placówki.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia3132333435363738następnaostatnia»

Strona 31 z 38
 

Organ prowadzący

herb

Samorząd Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka