pasek2019

Festiwal Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych

foto 117 czerwca w Muzeum Etnograficznym w Toruniu odbyła się uroczysta gala podsumowująca V edycję Kujawsko-Pomorskiego Festiwalu Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych.

Prace konkursowe oceniała kapituła powołana przez Marszałka Województwa, w skład której weszły nauczycielki konsultantki z KPCEN we Włocławku: Aneta Gabryelczyk i Małgorzata Kowalczyk-Przybytek.

Więcej…
 

Uwalniamy książki 

plakat BookCrossingBiblioteka Pedagogiczna KPCEN we Włocławku zaprasza w dniach od 18 do 27 czerwca do udziału w ogólnopolskiej akcji uwalniania książek - bookcrossing, na ul. Nowomiejską 15 A.

Więcej…
 

Odkryj talent w swoim uczniu

miniotwu18 czerwca w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku odbyła się konferencja regionalna podsumowująca III edycję konkursu - Odkryj talent w swoim uczniu - przykłady dobrych praktyk. Przedsięwzięcie objął patronatem honorowym Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki.

To już trzecia z cyklu konferencji organizowanych przez naszą placówkę, która od 2013 roku nosi zaszczytny tytuł Miejsca Odkrywania Talentów.

Więcej…
 

Prawo oświatowe - zmiany i nowości

 

phiphi

Minister Joanna Kluzik-Rostkowska 10 czerwca 2015 r. podpisała rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów oraz słuchaczy w szkołach publicznych.

Więcej…
 

Dlaczego warto się uczyć?

miniradzKujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku zorganizowało kolejną, szóstą już debatę oświatową „Dlaczego warto się uczyć?”, adresowaną do szkół podstawowych, tym razem z powiatu radziejowskiego.

Więcej…
 

Odjazdowy Bibliotekarz

miniatodjbibW sobotę, 13 czerwca odbył się po raz pierwszy we Włocławku ogólnopolski rajd rowerowy „Odjazdowy Bibliotekarz”.

Inicjatorem wydarzenia była Biblioteka Pedagogiczna Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku.

Główny cel akcji to promocja biblioteki, czytelnictwa oraz integracja środowiska bibliotekarskiego.

Więcej…
 

Na Zachód od Odry

miniminazachod

Jak piękny może być język niemiecki, udowodnili uczniowie szkół podstawowych w prezentacjach utworów literackich i muzycznych podczas konkursu „Na Zachód od Odry”, zorganizowanym 12 czerwca w naszej placówce.

Więcej…
 

Noc z Pedagogiczną

noc mini30 maja w Bibliotece Pedagogicznej KPCEN we Włocławku odbyła się Ogólnopolska Noc Bibliotek.

Była to pierwsza tego typu akcja, która miała na celu zmianę wizerunku bibliotek postrzeganych często jako składnice książek.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia31323334353637383940następnaostatnia»

Strona 31 z 41
 

Organ prowadzący

herb

Samorząd Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka