pass1920

Sieciowanie - wartość dodana

sieci newZapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli do udziału w 5 sieciach współpracy uruchomionych przez naszą placówkę w tym roku szkolnym. W ofercie między innymi sieć współpracy szkolnych doradców zawodowych, akademia nauczycieli bibliotekarzy czy sieć dla twórczych nauczycieli przedszkola.

buttonnowy

Więcej…
 

Nowe kody PIN do wirtualnej czytelni Ibuk Libra

IBUK libraminDrodzy czytelnicy,
Obowiązujące kody PIN umożliwiające korzystanie z platformy Ibuk Libra straciły ważność z końcem września. Zapraszamy po odbiór nowych kodów, które dla zarejestrowanych czytelników są dostępne bezpłatnie w Wypożyczalni lub za pomocą poczty e mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Więcej…
 

W stronę potrzeb nowoczesnej szkoły – konferencja Wielokulturowość w edukacji

wielominnnKonferencja Wielokulturowość w edukacji zorganizowana 24 października przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku okazała się sukcesem frekwencyjnym i cennym doświadczeniem merytorycznym.
Wydarzenie swoim patronatem objęli Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Piotr Całbecki oraz Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Więcej…
 

Finał planszówkowej gorączki 

mingzloKujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku wraz z Prezydentem Miasta Włocławek objęło patronatem honorowym 3.Gorączkę Złota nad Wisłą - Mistrzostwa Polski 2019 połączone z festiwalem gier planszowych.

Więcej…
 

Pracownicy KPCEN docenieni

minden19W tym roku uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się w naszym Centrum w dniu 11.10.2019.

Więcej…
 

Noc Bibliotek 2019 w KPCEN

minnb195 października w naszym Centrum odbyła się kolejna, już piąta edycja ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek.
Tegoroczne hasło akcji Znajdźmy wspólny język stało się inspiracją do odbycia podwójnej podróży: do przyszłości z wirtualną i rozszerzoną rzeczywistością oraz przeszłości z gwarą kujawską.

Więcej…
 

Wielokulturowość w systemie edukacji hiszpańskiej na przykładzie Andaluzji
- wizyta studyjna

andminnW dniach 25-30 września nauczyciele konsultanci KPCEN we Włocławku, Bydgoszczy, a także inni pedagodzy województwa kujawsko-pomorskiego uczestniczyli w wizycie studyjnej do Hiszpanii. Temat obejmował zagadnienia związane z kulturowym pluralizmem w systemie edukacji hiszpańskiej na przykładzie szkół w Sewilli i Maladze.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 26
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

 zskk

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka