pass1920

Jubileuszowa edycja konkursu "Na Zachód od Odry"

minnzo19Już po raz dziesiąty uczniowie ze szkół podstawowych naszego regionu udowodnili, jak piękny może być język niemiecki w prezentacjach utworów literackich i muzycznych podczas konkursu „Na Zachód od Odry”, zorganizowanym 14 czerwca w naszej placówce.

Więcej…
 

Odkrywamy talenty z KPCEN-em

miniotw19Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku Miejscem Odkrywania Talentów – przykłady dobrych praktyk 2019 to konferencja pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Piotra Całbeckiego, która odbyła się w naszym Centrum 12 czerwca.

Więcej…
 

Odjazdowy bibliotekarz 2019

minob19

Ogólnopolska akcja Odjazdowy Bibliotekarz to wydarzenie, które ma na celu zachęcić miłośników książek do aktywnego promowania czytelnictwa. Zgodnie z ideą akcji nasze Centrum 7 czerwca zorganizowało po raz piąty rajd rowerowy.

Więcej…
 

Jak nie czytam, jak czytam

minjncjc

7 czerwca włączyliśmy się w ogólnopolską akcję Jak nie czytam, jak czytam. Jej głównym celem było propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych.
Zgodnie z ideą akcji uczniowie włocławskich szkół, ich opiekunowie oraz pracownicy naszego Centrum czytali swoje ulubione książki.

Więcej…
 

Dzień z ERASMUS+

minerassDzień z ERASMUS+ to wydarzenie edukacyjne, które 5 czerwca zorganizowało Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku wraz z Regionalnym Punktem Informacyjnym ERASMUS+ działającym przy Kujawskiej Szkole Wyższej we Włocławku.

Więcej…
 

Pierwsza pomoc w praktyce

minippwZapraszamy na praktyczne szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla wszystkich pracowników zatrudnionych w placówce oświatowej, które pozwoli w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia udzielić skutecznej i świadomej pomocy poszkodowanemu.
Szkolenie prowadzi dyplomowany, czynny zawodowo ratownik medyczny z wieloletnią praktyką. 

buttonnowy

Więcej…
 

Wielka Zbiórka Książek 2019 zakończona

wwwzk1

Z sukcesem zakończyliśmy Wielką Zbiórkę Książek, która w bieżącym roku odbywała się pod hasłem: Oddaj książkę dla dzieci, młodzieży i dorosłych i trwała od 23 kwietnia do 26 maja.

Dzięki zaangażowaniu naszego Centrum udało się zebrać 430 książek wydanych po 2000 roku, a które przekazane zostaną nowym szpitalnym bibliotekom, hospicjom, domom dziecka oraz świetlicom dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 24
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

 zskk

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka