pasek2019

Szanowni Państwo, przed nami wakacje

8fcc8d10f49620cccc5445ec777a796eDziękujemy za współpracę i wytrwałość w dążeniu do doskonalenia warsztatu zawodowego w pracowitym roku szkolnym 2015/ 2016.

Życzymy dużo słońca, radosnych chwil i bezpiecznego wypoczynku tak, aby szczęśliwie, pełni sił i zapału powrócić we wrześniu do realizacji nowych wyzwań.

Dyrektor i Pracownicy
Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli
we Włocławku

 

Noc Bibliotek doceniona

Centrum Edukacji Obywatelskiej, organizator akcji Nocy Bibliotek, docenił wkład naszej Placówki w to ogólnopolskie przedsięwzięcie. 

Biblioteka Pedagogiczna Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku otrzymała wyrazy uznania za twórcze zaangażowanie się w drugą ogólnopolską edycję Nocy Bibliotek 2016, która w tym roku przebiegała pod hasłem Wolno czytać!

Więcej…
 

Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji

herb wojewodztwa 178Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu informuje, że Zarząd Województwa opracował nową formułę promowania najlepszych nauczycieli z regionu w postaci Konkursu "Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji".

Wniosek o przyznanie tytułu „Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji” należy składać w terminie do 31 lipca każdego roku. Decydująca jest data złożenia w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego lub data stempla pocztowego.

Więcej…
 

Odjazdowy bibliotekarz

odjazdminiPo raz kolejny 17 czerwca wystartował rajd rowerowy „Odjazdowy Bibliotekarz”. 
Odjazdowy Bibliotekarz to akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez miasto i okolicę, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić popołudnie w gronie osób o podobnych pasjach.

Więcej…
 

Oferta pracy

workDyrektor KPCEN we Włocławku ogłasza nabór na stanowisko ds. informatyki i ochrony danych osobowych. 
Szczegóły BIP/ Oferty pracy.

 

Zajęcia regionalne w bibliotece

minkujOtwarte zajęcia edukacyjne w Bibliotece Pedagogicznej KPCEN to dobry sposób na ciekawą lekcję z zakresu tradycji, kultury i historii naszego regionu.

Więcej…
 

Konkurs poetycki w Śmiłowicach

minismiKujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku wspiera szkoły w organizacji przedsięwzięć rozwijających uzdolnienia uczniów. Stąd obecność Małgorzaty Kowalczyk-Przybytek - nauczyciela konsultanta podczas jubileuszowej X edycji Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego im. Leona Stankiewicza adresowanego do młodych poetów z naszego regionu.

Więcej…
 

Zazieleniamy ekoWłocławek!

zielkpcen

20 czerwca w naszej placówce odbyły się warsztaty ekologiczne dla nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych pt. "Zazieleniamy ekoWłocławek".

Pomimo niesprzyjającej aury uczestnicy z zaangażowaniem wytapiali świece z wosku pszczelego oraz budowali hotele dla owadów zapylających.

Warsztaty poprowadzili dr Maria Palińska i Bartłomiej Frydryszewski - trenerzy Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej.


Więcej…
 
«pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia»

Strona 19 z 40
 

Organ prowadzący

herb

Samorząd Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka