banernew

Dzień Odkrywania Talentów

dotx2W związku z obchodzonym corocznie 21 marca Dniem Odkrywania Talentów udostępniamy materiały związane z rozwijaniem uzdolnień uczniów/dzieci przesłane przez szkoły i placówki.

Tym przedsięwzięciem promujemy szkoły/placówki poprzez upowszechnianie dobrych praktyk, które stanowią inspirację do podejmowanych działań.

 

Przykłady dobrych praktyk umieszczone są w zakładce WIRTUALNY DZIEŃ ODKRYWANIA TALENTÓW.

 

kosz

szanpan

Święta Wielkanocne zawsze niosą wielką nadzieję na radość i pokój, zgodę i pojednanie, ciepło, dobroć  i  otwarcie  na  potrzeby  innych.  Ten  niezwykły  czas  sprzyja  dzieleniu  się  darem  miłości
z najbliższymi. Niech Pan obdarzy Was pokojem serca i sprawi, że z zadowoleniem będziecie witali każdy nowy dzień, a miłość będzie dla Was źródłem wiary, siły, nadziei i towarzyszyła Wam będzie
w każdej sekundzie Waszego życia.

Życzę Wszystkim, aby Zmartwychwstały Chrystus zawsze czuwał nad Waszą rodziną i napełniał Wasze serca światłością i pokojem. Spokojnych Świąt. Wszystkiego Najlepszego.
Wesołego Alleluja!

podpis

Dyrektor KPCEN we Włocławku

 

Ogólnopolskie spotkanie nauczycieli bibliotekarzy we Włocławku

5353W dniach 14-16.03 w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku odbyło się ogólnopolskie spotkanie sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy z bibliotek pedagogicznych i szkolnych pt. "Nowoczesne technologie, urządzenia i formy pracy w rozwijaniu kompetencji czytelniczych".

W przedsięwzięciu organizowanym we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie, uczestniczyli dyrektorzy i nauczyciele z terenu całej Polski.

Więcej…
 

Komisja Edukacji i Nauki w KPCEN we Włocławku

komimini14 marca w naszej placówce odbyło się posiedzenie wyjazdowe Komisji Edukacji i Nauki Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Podczas obrad rozmawiano na temat działań w zakresie podniesienia jakości i atrakcyjności kujawsko-pomorskiego kształcenia zawodowego oraz współpracy samorządu województwa z uczelniami wyższymi regionu na przykładzie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku.

Więcej…
 

Stawiamy na doradztwo zawodowe

minidar

10 marca w Zespole Szkół w Stawkach odbyła się konferencja „Doradztwo edukacyjno-zawodowe wyzwaniem nowoczesnej szkoły”.

Organizatorem było Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku oraz Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski.
Na konferencji spotkali się dyrektorzy szkół, doradcy zawodowi oraz przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego z powiatu aleksandrowskiego i radziejowskiego.

Więcej…
 

Warto być w sieci

misiec10 marca 2016 r. odbyło się kolejne spotkanie sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli „Akademia nauczycieli języków obcych” pod kierunkiem koordynatora sieci - Patryka Krzemińskiego.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 30 maja 2016 r. o godzinie 14.45.

Więcej…
 

Konkurs o Wielkich Polakach rozstrzygnięty!

12819407 580204798808606 1693125465739320727 oW czwartek 3 marca w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbył się ostatni etap Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach.

Bohaterem tegorocznej IV edycji był Prymas Tysiąclecia Stefan Wyszyński na tle historii polskiego Kościoła w latach 1901 – 1981.

Więcej…
 

Wielcy Polacy

wynikiwyklun18 lutego w naszej placówce odbyła się uroczystość podsumowania etapu rejonowego IV edycji Wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu o Wielkich Polakach pt. Prymas Tysiąclecia Stefan Wyszyński na tle historii polskiego Kościoła w latach 1901 – 1981.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia»

Strona 19 z 37
 

Organ prowadzący

herb

Samorząd Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka