pass1920

Festiwal Umiejętności Zawodowych

min festiwal 2019

Za nami IV edycja Festiwalu Umiejętności Zawodowych.  Wydarzenie odbyło się 10 grudnia 2019 roku.

Ideą festiwalu jak co roku było zaprezentowanie przez uczniów szkół techniczno-zawodowych umiejętności zawodowych, jakie nabywają w swoich szkołach. 

Więcej…
 

XIX Rejonowy Konkurs Ekologiczny SMÓLNIK 2019 rozstrzygnięty

872964 157429247920 listopada w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku już po raz dziewiętnasty przeprowadzono etap rejonowy konkursu ekologicznego, którego jesteśmy współorganizatorem.
Tematem przewodnim konkursu był Kampinoski Park Narodowy. Honorowy Patronat nad konkursem objął Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty.

Więcej…
 

Konkurs poezji religijnej

laureaci konkursuDyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku Grażyna Troszyńska wraz z Kujawsko-Pomorskim Kuratorem Oświaty Markiem Gralikiem, księdzem prałatem Ireneuszem Juszczyńskim, burmistrzem Brześcia Kujawskiego Tomaszem Chymkowskim oraz dyrektorem Centrum Usług Wspólnych w Brześciu Kujawskim Mariuszem Czyżniejewskim objęli patronatem honorowym I Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim 27 listopada.

Więcej…
 

Wizyta studyjna - zaproszenie

minbenelZapraszamy dyrektorów szkół, samorządowców, pracowników naukowych oraz nauczycieli szkół i placówek do udziału w programie edukacyjnym "EUROPEJSKI SYSTEM OŚWIATY W KRAJACH BENELUKSU" (27.09.- 03.10.2020).
Bezpośrednie informacje w Pracowni Informacji i Promocji, tel. 54 231 33 42, w.18.

buttonnowy

 

Więcej…
 

Święto Niepodległości

1111minZ okazji 101. rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości, która przypada 11 listopada, dyrekcja i pracownicy naszego Centrum włączyli się do do akcji wspólnego śpiewania polskiego hymnu.
„Szkoła do hymnu" to akcja, w której uczestniczą nauczyciele, uczniowie szkół, placówek oświatowych w Polsce i za granicą. 8 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 wspólnie zaśpiewaliśmy „Mazurka Dąbrowskiego".

 

Drzwi Otwarte 2019

miniido19Drzwi Otwarte Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku to wyjątkowa dedykacja dla nauczycieli, dyrektorów szkół i placówek oraz dla miłośników edukacji, zaprezentowana 25 października.

Więcej…
 

Nagrody dla poetów

arentminiW ramach współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną we Włocławku nauczyciel konsultant z naszego Centrum, Anna Puścińska, uczestniczyła w pracach jury XI Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Zdzisława Arentowicza.
Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wpłynęły 224 zestawy wierszy ze wszystkich zakątków kraju, a nawet z zagranicy. Jury przyznało trzy nagrody:

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 26
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

 zskk

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka