pass1920

XIX Rejonowy Konkurs Ekologiczny SMÓLNIK 2019 rozstrzygnięty

872964 157429247920 listopada w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku już po raz dziewiętnasty przeprowadzono etap rejonowy konkursu ekologicznego, którego jesteśmy współorganizatorem.
Tematem przewodnim konkursu był Kampinoski Park Narodowy. Honorowy Patronat nad konkursem objął Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty.

Więcej…
 

Konkurs poezji religijnej

laureaci konkursuDyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku Grażyna Troszyńska wraz z Kujawsko-Pomorskim Kuratorem Oświaty Markiem Gralikiem, księdzem prałatem Ireneuszem Juszczyńskim, burmistrzem Brześcia Kujawskiego Tomaszem Chymkowskim oraz dyrektorem Centrum Usług Wspólnych w Brześciu Kujawskim Mariuszem Czyżniejewskim objęli patronatem honorowym I Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim 27 listopada.

Więcej…
 

Wizyta studyjna - zaproszenie

minbenelZapraszamy dyrektorów szkół, samorządowców, pracowników naukowych oraz nauczycieli szkół i placówek do udziału w programie edukacyjnym "EUROPEJSKI SYSTEM OŚWIATY W KRAJACH BENELUKSU" (27.09.- 03.10.2020).
Bezpośrednie informacje w Pracowni Informacji i Promocji, tel. 54 231 33 42, w.18.

buttonnowy

 

Więcej…
 

Święto Niepodległości

1111minZ okazji 101. rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości, która przypada 11 listopada, dyrekcja i pracownicy naszego Centrum włączyli się do do akcji wspólnego śpiewania polskiego hymnu.
„Szkoła do hymnu" to akcja, w której uczestniczą nauczyciele, uczniowie szkół, placówek oświatowych w Polsce i za granicą. 8 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 wspólnie zaśpiewaliśmy „Mazurka Dąbrowskiego".

 

Drzwi Otwarte 2019

miniido19Drzwi Otwarte Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku to wyjątkowa dedykacja dla nauczycieli, dyrektorów szkół i placówek oraz dla miłośników edukacji, zaprezentowana 25 października.

Więcej…
 

Nagrody dla poetów

arentminiW ramach współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną we Włocławku nauczyciel konsultant z naszego Centrum, Anna Puścińska, uczestniczyła w pracach jury XI Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Zdzisława Arentowicza.
Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wpłynęły 224 zestawy wierszy ze wszystkich zakątków kraju, a nawet z zagranicy. Jury przyznało trzy nagrody:

Więcej…
 

Sieciowanie - wartość dodana

sieci newZapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli do udziału w 5 sieciach współpracy uruchomionych przez naszą placówkę w tym roku szkolnym. W ofercie między innymi sieć współpracy szkolnych doradców zawodowych, akademia nauczycieli bibliotekarzy czy sieć dla twórczych nauczycieli przedszkola.

buttonnowy

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 26
 

cenw2

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

ore

 zskk

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

_____________________

filmoteka