banernew

Wojewódzki Konkurs im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej 
„Oni tworzyli naszą historię”

Gen. Zawacka Fot. ArchiwumRusza dziewiąta edycja Wojewódzkiego Konkursu im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej „Oni tworzyli naszą historię”.
Do 1 marca czekamy na prace gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych z naszego województwa dokumentujące losy nieznanych bohaterów oraz wspomnienia uczestników i świadków ważnych wydarzeń w dziejach Polski i naszego regionu.
Zarówno uczniowie jak i szkoły mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

Więcej…
 

O grach w sieci

memory

Nad tym, jak zachęcić uczniów do czytania, zastanawiali się nauczyciele bibliotekarze podczas kolejnego już spotkania w ramach sieci współpracy i samokształcenia AKADEMIA NAUCZYCIELI BIBLIOTEKARZY.

Więcej…
 

nweyear

 

Tradycje bożonarodzeniowe na Kujawach

minisemwigW niezwykłej atmosferze pełnej wzruszeń i refleksji uczestniczyliśmy w seminarium Tradycje bożonarodzeniowe na Kujawach.

Więcej…
 

Nowości w Bibliotece Pedagogicznej

sdsds

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wypożyczania nowo zakupionych publikacji. Wśród zbiorów znajdują się pozycje z zakresu literatury pięknej uhonorowane prestiżowymi nagrodami w Polsce i na świecie.

Więcej…
 

BiblioKod - koduj z Biblioteką Pedagogiczną!

sdads8 grudnia został zainaugurowany program „BiblioKod”, którego celem jest popularyzacja nauki kodowania wśród nauczycieli i uczniów.

Co będziemy robić?

Więcej…
 

Matematycznie w KPCEN!

ikonkammpEdukacja matematyczna to niezwykle ważna dziedzina wiedzy, dlatego promujemy nauczanie matematyki w przedszkolach i szkołach oraz inspirujemy nauczycieli do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań dydaktycznych. Matematykę można polubić - wszak królową nauk jest.

Więcej…
 

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

etuzminW środę 7 grudnia 2016 r. nasza placówka we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną we Włocławku zorganizowała dla uczniów klas III włocławskich gimnazjów festiwal umiejętności zawodowych.
Przedsięwzięcie zrealizowano w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych - nowej inicjatywy Komisji Europejskiej, której celem jest promocja kształcenia i szkolenia zawodowego.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia»

Strona 14 z 39
 

Organ prowadzący

herb

Samorząd Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

bip

 

logo

____________________

men

 

kobydgoszcz

oke

koweziu

ore

 

_____________________

cenbydg

20150120 kpcen

rsz

_____________________

mam 6 lat

diagnoza

jakpracowac

 

indywid

filmoteka